Szkolenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Konferencja Zaszczep w sobie zdrowie
15 kwietnia 2019

Konferencja Zaszczep w sobie zdrowie

W dniu 11 kwietnia w Urzędzie Dzielnicy Bielany w m.st. Warszawie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie zorganizował  konferencję na temat roli szczepień ochronnych w profilaktyce chorób zakaźnych pn. „Zaszczep w sobie zdrowie”.

Honorowym Patronatem konferencję objęli:  Pan dr hab. n. med. Jarosław Pinkas - Główny Inspektor Sanitarny oraz  Pan dr n. hum. Rafał  Trzaskowski – Prezydent   m.st. Warszawy.

Czytaj więcej o: Konferencja Zaszczep w sobie zdrowie
24 stycznia 2019

Szkolenie dla szkolnych realizatorów programu Edukacyjnego "ARS, czyli jak dbać o miołość"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w dniu 24 stycznia 2019r. zorganizował szkolenie metodyczne dla szkolnych realizatorów programu edukacyjnego pn.  „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Program  kierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Głównym celem programu jest dotarcie z przekazem edukacyjnym do uczniów szkół i ograniczenie skutków zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych (alkoholu, tytoniu i narkotyków). Wyjątkowość programu „ARS, czyli jak dbać o miłość?” polega na nowoczesnym, kompleksowym podejściu do profilaktyki uzależnień opartym głównie o wartości wyznawane przez młodych ludzi. Młodzież dzięki udziałowi w programie zdobywa wiedzę na temat wpływu używania alkoholu, narkotyków i innych środków psychoaktywnych na relacje międzyludzkie oraz na dokonywane przez nią ważne wybory życiowe.

Czytaj więcej o: Szkolenie dla szkolnych realizatorów programu Edukacyjnego "ARS, czyli jak dbać o miołość"